E-lékárna Brno

Rezervace léků na předpis prostřednictvím e-Lékárna-Brno.cz

Rezervace léků na předpis prostřednictvím e-Lékárna-Brno.cz

Už se Vám stalo, že jste přišli s receptem do lékárny a lékárník neměl požadované léčivo k dispozici? Jistě, není to velký problém. Lékárna léky objedná a zpravidla nejpozději druhý den si je můžete vyzvednout. Nebylo by ale jednodušší jít do lékárny jenom jednou?

Právě toto umožňuje naše řešení.

Na internetu si léky rezervujete, lékárník Vám je připraví a informuje Vás prostřednictvím e-mailu, že je vše připraveno. Vy potom jen přijdete s receptem a vyzvednete si léky připravené přímo pro Vás.

Jak na to?

Nejdříve musíte kliknout na odkaz „léky na recept“ v modrém rámečku v záhlaví stránky a potvrdit ANO. Potom budete mít možnost vyhledávat v celé databázi léků. Tedy těch na recept i těch volně prodejných. Ve vyhledávacím okénku nahoře uprostřed zadáte jméno léku, který máte předepsán. Najdete příslušný box s lékem a kliknutím si zobrazíte jeho detail. Potom už jen zbývá pomocí tlačítka léčivo rezervovat. Vyplňte požadované údaje a nezapomeňte, pokud máte předepsáno více balení, upravit požadované množství. Rovněž je důležité vyplnit správně telefonní číslo, aby Vás mohl lékárník kontaktovat v případě nejasností. A e-mailovou adresu, kvůli oznámení o tom, že Vaše léky jsou připraveny.

Pokud máte předepsáno více léků, můžete nyní další léky přidat stejným postupem. Tedy do vyhledávacího okénka napsat co hledáte, vybrat odpovídající produktový box a doplnit počet balení.

Nakonec rezervaci odešlete. Na zadaný mail Vám nejprve přijde potvrzení o tom, že jsme rezervaci přijali a následně, až jsou léky na Vaše jméno připraveny, informace, že můžete přijít s receptem léky si vyzvednout.

Věříme, že tento způsob Vám ušetří jednu cestu do lékárny a tím i čas, který můžete věnovat odpočinku a uzdravování se.

Další novinky …

Lékárna doporučujeObchodní podmínky Doprava a platba O lékárně Kontakt