E-lékárna Brno

Naše elékárna, si dala za cíl maximální spolehlivost a serióznost.

A to jak ve vztahu k zákazníkům, tak i ve vztahu k zákonům a předpisům, které se naší branže týkají.

V praxi to znamená, že zákazníci se na nás mohou spolehnout, že vždy dostanou originální preparát, který si objednali a že o něj bylo po celou dobu pečováno tak, jak vyžaduje. Neboť předpisy, normy a směrnice pro lékárny, kterých se striktně držíme, nám takto velí. Na toto dohlížejí zkušení farmaceuti s dlouholetou praxí. Kontrolní orgány se zase mohou spolehnout, že u nás všechno běží podle zákonů a platných vyhlášek a předpisů.

S osobními údaji našich zákazníků nakládáme podle platných zákonů. Jako zpracovatel osobních údajů jsme řádně registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů (číslo registrace: XXXX). Platební metody, které naše lékárna používá, jsou taktéž naprosto bezpečné a certifikované příslušnými institucemi.

V naší internetové lékárně pohodlně a jednoduše nakoupíte volně prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a další sortiment. Naší specialitou jsou balíčky doporučených přípravků pro pobyt v cizokrajných zemích. V neposlední řadě nabízíme i veterinární přípravky.

Jako bonus pro odbornou veřejnost u nás najdete i přehled všech léků, které jsou dostupné pouze na lékařský předpis včetně popisu jejich účinků a příbalových letáků. Tyto léky nelze u nás objednat a koupit, ale zprostředkujeme jejich rezervaci a následné vyzvednutí v naší partnerské lékárně v Brně.

Pokud objevíte něco, co by neodpovídalo Vašim představám, nejen o výše uvedeném, budeme rádi, když nám napíšete na pripominky@elekarnabrno.cz. Slibuji, že se budeme všemi podněty zabývat.

Přejeme Vám pevné zdraví a spokojenost s naší elékárnou.

Jindřich Kopeček za celý tým

Lékárna doporučujeObchodní podmínky Doprava a platba O lékárně Kontakt